Twój niezwykły sklep internetowy

Jeżeli myślisz nad tym, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl przygotowało autorskie oprogramowanie, które jest jasne w obsłudze, ale równocześnie pełne zaawansowanych funkcji. Wszystko dlatego, żeby dostarczyć naszym partnerom i ich klientom usługi na najwyższym poziomie. Otworzenie e-sklepu na naszej platformie to gwarancja dostępu do rozwiązań dostosowanych do różnorodnych potrzeb osób, chcących rozpocząć sprzedaż w Sieci. Narzędzia Shopelo.pl to obsługa płatności internetowych oraz dostaw, w tym do najchętniej wybieranych przez kupujących Paczkomatów InPost – bez konieczności podpisywania umów z firmami kurierskimi. To połączenia z platformami sprzedażowymi, systemami finansowo-księgowymi oraz stronami zestawiającymi ceny i opinie, a jest to jedynie fragment proponowanych przez nas narzędzi.

Według zebranych przez nas danych, korzystanie z przygotowanych przez naszych specjalistów rozwiązań daje firmie możliwość zaoszczędzenia 2-4 godziny dziennie. Nasi eksperci regularnie pracują nad aktualizacjami, abyś jako sprzedawca mógł zająć się najważniejszymi kwestiami w swoim sklepie, zachowując zarazem jak najwięcej czasu. Oferowane zestawy usług pozwolą Ci wybrać właściwy plan, dostosowany do Twoich potrzeb. Co więcej, masz możliwość przetestowania naszej platformy bezpłatnie przez dwa tygodnie. Przekonaj się, że korzystanie z niej jest naprawdę proste i rozpocznij działalność sprzedażową w Internecie razem z nami.

Otwierając e-sklep na Shopelo.pl nie musisz posiadać działalności gospodarczej i możesz bezproblemowo sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowa. Sklep internetowy bez działalności to genialny pomysł, jeżeli jesteś miłośnikiem czegoś i masz chęć połączyć hobby z zarabianiem na sprzedaży własnoręcznie robionych produktów. To ciekawe rozwiązanie, jeśli chcesz zacząć zarabiać dodatkowo do pensji, ale też przetestować pomysł na działalność internetową, w sytuacji, gdy nie jesteś jeszcze przekonany, jak zostanie przyjęty przez potencjalnych kupujących. Otwórz sklep internetowy na Shopelo.pl i zacznij sprzedaż internetową razem z nami. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji na każdym szczeblu współpracy. Odwiedź naszą stronę www, po znacznie więcej informacji.